piątek, 17 maja 2024 14:23
Przeczytaj!

Sport

Lech Rypin podał zimowy terminarz sparingów

Mecze sparingowe, które zespół czwartoligowego Lecha Rypin będzie rozgrywać na sztucznym boisku przy Sportowej w Rypinie będą rozpoczynały się o godzinie 14. Tym razem wszystkie gry kontrolne odbędą się w Rypinie.

02.01.2023 12:59
Mistrzowie Powiatu oraz Wicemistrzynie powiatu w piłce koszykowej 3x3 z ZSP nr 1 w Rypinie
04.10.2022 11:03
Turniej piłki siatkowej plażowej zakończony

W dniu 04.09.2022 odbył się Turniej piłki siatkowej plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR.

05.09.2022 09:18
12 Turniej piłkarski Nowe Osiedle Cup zakończony

W zawodach sportowych wzięło udział 12 drużyn, podzielonych na cztery kategorie wiekowe. Turniej tradycyjnie został rozegrany na boisku piaskowym przy ul. Nowe Osiedle. W najmłodszej grupie zwyciężyła drużyna Liliputów. W drugiej grupie po emocjonujących rozgrywkach na podium stanęli: 3 miejsce FC Młodzik, 2 miejsce FC Kroksy, 1 miejsce FC Kasztany. W trzeciej grupie zwyciężyła drużyna RTBS, miejsce 2 zajęła Brazylia, a trzecie Cisowianka. W czwartej grupie tryumfowała drużyna FC Kapibary, drugie miejsce zajęła drużyna Nierobi Team.

25.08.2022 11:48
Turniej "plażówki" za nami

W dniu wczorajszym (03.08.2022r.) na boisku piaskowym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się 1 Turniej Piłki Nożnej Plażowej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn o dość specyficznych nazwach:

04.08.2022 14:47
Turniej siatkówki w Brzuzem
04.08.2022 14:23
100-lecie Lecha Rypin - Mecze LEGEND / FOTORELACJA

W sobotę 25 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji został zorganizowany jubileusz 100-lecia Lecha Rypin. Na boisko wyszli byli piłkarze RKS-u m.in.

27.06.2022 10:28
Mocne uderzenie w Czesława Michniewicza. W tle piłkarska mafia

Nawet 20 telefonów dziennie między selekcjonerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej a „Fryzjerem”. Chodzi o Czesława Michniewicz i szefa piłkarskiej mafii.

20.06.2022 07:39
Trener tenisa o Idze Świątek: Wie, jak uderzyć, żeby przeciwnika zabolało najmocniej

Jest dziś w stanie wytrzymać każde najtrudniejsze spotkanie. Takie przygotowanie daje jej pewność gry. Nie można tego mylić z pychą, bo jej na korcie nie powinno być – tak mówi o fenomenie Igi Świątek Piotr Skorek, trener tenisa z Elbląga.

08.04.2022 10:42
Polscy piłkarze nie zamierzają wystąpić w meczu z Rosją

"Nie zamierzamy wystąpić w meczu z Rosją" – takie słowa wybrzmiewają z polskiej kadry piłki nożnej.

26.02.2022 14:46